MOBILE HOME PERNA

KLIKNIJ I ZOBACZ RODZAJE DOMKÓW

Mobile Home 24m2 (4+1)
Mobile Home 24m2 PREMIUM (4+1)
Mobile Home 32m2 (4+2)
Mobile Home 32m2 PREMIUM (4+2)

CENY DOMKÓW W SEZONIE 2024

Od 61euro do 222euro w zależności od terminu i dostępności


Ceny za domek za noc

Dodatkowo płatne na miejscu:

35 € sprzątanie końcowe
2 € opłata rejestracyjna za osobę jednorazowo
1,70€ podatek turystyczny za osobę za dzień (dzieci do lat 12 nie płacą podatku turystycznego, dzieci w wieku 12-18 lat płacą 50% podatku turystycznego)

MOBILE HOME KAMP PERNA (KUCISTE)

Kemping i Domki Mobile Home usytuowany jest na półwyspie Pelješac w miejscowości Kuciste, niedaleko popularnego wśród turystów miasteczka Orebić. Obiekt oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych Domkach mieszkalnych z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i umeblowanym tarasem. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.


Każdy domek ma dwie sypialnie 2os. (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi sypialniami), wyposażoną kuchnie z pokojem dziennym (tu jest także rozkładana kanapa, na której może spać dodatkowo 1os. - w domkach 24m2 lub 2os. w domkach 32m2), łazienkę z prysznicem (w domkach 32m2 znajdują się dwie łazienki), klimatyzację, zadaszony taras, bezpłatny parking. 

W odległości 100 metrów od kempingu znajduje się restauracja i supermarket. W pobliżu rozciąga się kamienista plaża o długości 600 metrów.


Domki stykają się z przyrodą, a na rozległych tarasach domków goście mogą  rozkoszować się zapachem morza i sosen. Goście maja do wyboru 2 modele domków mobilnych (24m2 z jedną łazienką i większe 32m2 z dwoma łazienkami), Każdy domek ma klimatyzację.


Domki w Zonie premium rozlokowane są w 2-5 linii od morza, pozostałe domki rozlokowane są powyżej 5 linii od morza.

SPECIALNY RABAT

Zarezerwuj za pomocą poniższego linku z Promo kod: PERNASPORT0
dzięki temu 3% wartości twojej rezerwacji będziesz mógł wykorzystać na zajęcia windsurfingowe w naszej bazie.