DLACZEGO MY

ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z WINDSURFINGIEM I KITESURFINGIEM W SŁONECZNEJ CHORWACJI...

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu windsurfingowym. Założyciel szkoły to były zawodnik ścisłej czołówki kraju w windsurfingu, z najwyższymi w Polsce uprawnieniami państwowymi - UKFiS, PSŻD, PSW. Szkoła w Chorwacji działa od 2001 roku. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i pozwolenia.

 

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to najlepsi specjaliści w swojej klasie. Posiadają bogate doświadczenie w pracy instruktorskiej, poparte niejednokrotnie doświadczeniem nauczycielskim. Nasi instruktorzy przechodzą coroczne szkolenia i zdają tzw. unifikację instruktorską, co gwarantuje wysoką jakość szkoleń.

Gdzie Jesteśmy

Nasza  szkołaznajduje się na półwysepie Peljesac ok 3km od miasteczka Orebic i dokładnie na przeciwkomiasta i wyspy Korcula (najbardziej nasłonecznioną wyspą w Chorwacji). Jeśli chodzi o warunki wiatrowe to jest to odpowiednie miejsce zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.

 

Słońce i Wiatr

W naszej bazie w Chorwacji zawsze jest gorąco... średnia temperatura w okresie czerwiec - wrzesień nie spada poniżej 22°C, a średnia temperatura wody to około 24°C. Słońce, ciepły wiatr i woda sprawiają, że pływamy tu bez pianek! To zapewnia nam - w ciągu całego sezonu praktycznie nieograniczoną ilość słońca.

 

Miejsce

Kanał Peljesac pomiędzy Półwyspem Peljesac, a wyspą Korculą tworzy dyszę, wzmacniającą siłę termicznego wiatru. Jest to odpowiednie miejsce zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.

 

Termika

Wiatr - od ok. godz. 9 rano Yugo (wzdłuż plaży z lewej strony - idealny dla początkujących), średnia siła 2-3B, po południu ok. godz. 14 zmiana kierunku zaczyna wiać Mistral (wzdłuż plaży z prawej strony - idealny dla średnio i zaawansowanych), wiatr silniejszy, równy wiejący z siłą 4-5B. Każdego roku odbywają się tu mistrzostwa Chorwacji w windsurfingu i freestyle. Kanał Peljesac jest uznawany za najlepsze w całej Chorwacji miejsce do uprawiania sportów wodnych.

Do usług

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby. Od starannie dobranych rezerwacji i treści lekcji po organizowanie grup i instruktorów, nasz oddany zespół zapewnia, że Twoje wakacje będą dostosowane do twoich potrzeb.

W kontakcie

Kochamy naszą pracę i jesteśmy przekonani, że Tobie również spodoba się to czym się zajmujemy. Jesteśmy dostępni przez cały rok, jeżeli masz ochotę skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

Szkolimy po polsku

Język nie jest już barierą. Komunikacja jest ważna, szczególnie dla naszych najmłodszych kursantów. Mamy także instruktorów biegle władającch  angielskim.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy wiedzą, jak najlepiej zmotywować każdego ucznia. Z naprawdę inspirującymi technikami nauczania nauka surfingu nigdy nie była tak prosta.